Praca na produkcji BEZ DOŚWIADCZENIA – zarabiaj nawet 5500 zł na rękę!
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować?

• Praca przy taśmie produkcyjnej

• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

• Praca zgodnie z instrukcjami na stanowisku pracy

• Dbałość o jakość wykonanych produktów

• Praca ręczna

• Pakowanie

WYMAGANIA:

Doświadczenie nie jest potrzebne – wymagamy jedynie dyspozycyjności i chęci do wykonywania pracy stojącej

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ, ABY ZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI O TEJ OFERCIE!

OFERUJEMY:

Warunki zatrudnienia:

• cotygodniowe wypłaty

• praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym lub 2-zmianowym (05:45-13:45 / 14:45- 21:45 / 21:45- 05:45),

• premie produkcyjne do 400 zł brutto,

• dostęp do opieki medycznej,

• karta MultiSport,

• możliwość wyrabiania nadgodzin,

• możliwość otrzymania umowy bezpośrednio u klienta,

• odzież robocza,

• wygodny dojazd komunikacją miejską,

• wsparcie koordynatorów,

• ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

  • Praca Bieruń
  • Pracownik produkcji Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567