Praca na produkcji | Zarobki do 4250zł netto | Łatwy dojazd
  • Żary
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wstawianie i układanie szyb
  • Kontrola jakości produkowanych szyb
  • Czyszczenie szyb z nadmiaru uszczelniacza

WYMAGANIA:
  • Motywacja do pracy
  • Podstawowe zdolności manualne

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie nawet do 4250 zł NA RĘKĘ
  • Premia produkcyjna do 1500 zł brutto
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dostęp do opieki medycznej
  • Karta MultiSport
  • Możliwość wyrabiania EKSTRA płatnych nadgodzin (w niedziele nawet 200% stawki!)
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Zapewniamy odzież roboczą
  • Praca w systemie zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

  • Praca Żary
  • Pracownik produkcji Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584