Praca na niemieckiej umowie- Operator wiertnicy-Węgry
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa dużych wiertnic obrotowych/ urządzeń do palowania,
  • Pomoc w naprawie i konserwacji urządzeń.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na wiertnicach obrotowych BAUER BG 45 lub podobnych urządzeniach do palowania (RTG RG25),
  • Uprawnienia wiertnicze,
  • Chęć i umiejętność pracy zespole,
  • Brak wpisów w policyjnym zaświadczeniu o niekaralności,
  • Podstawowa znajomość języka anielskiego lub niemieckiego,
  • Doświadczenie w zakresie metod mieszania gruntu, pali wierconych lub mikropali będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • Opłacone zakwaterowanie (własna sypialnia),
  • Pokrycie kosztów zjazdów do Polski co 4 tygodnie (dowolny środek transportu),
  • 4 tygodnie pracy- 2 tygodnie w domu,
  • Prace w stabilniej, ciągle rozwijającej się firmie,
  • Możliwość stałego zatrudnienia w firmie.

  • Praca Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584