Praca Na Niemieckiej Umowie- Operator Wiertnicy-Węgry
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa dużych wiertnic obrotowych/ urządzeń do palowania, Pomoc w naprawie i konserwacji urządzeń. WYMAGANIA: Doświadczenie na wiertnicach obrotowych BAUER BG 45 lub podobnych urządzeniach do palowania (RTG RG25), Uprawnienia wiertnicze, Chęć i umiejętność pracy zespole, Brak wpisów w policyjnym zaświadczeniu o niekaralności, Podstawowa znajomość języka anielskiego lub niemieckiego, Doświadczenie w zakresie metod mieszania gruntu, pali wierconych lub mikropali będzie dodatkowym atutem. OFERUJEMY: Opłacone zakwaterowanie (własna sypialnia), Pokrycie kosztów zjazdów do Polski co 4 tygodnie (dowolny środek transportu), 4 tygodnie pracy- 2 tygodnie w domu, Prace w stabilniej, ciągle rozwijającej się firmie, Możliwość stałego zatrudnienia w firmie.

  • Praca Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836