Praca na monitoringu Hotelu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Inter-Bud
6. 6. 2024

Poszukujemy pracowników dozoru mienia, praca na monitoringu Hotelu.
Zakres obowiązków:
- obserwacja i analiza zdarzeń występujących na obiekcie i jego rejonie oraz podejmowanie działań zmierzających do ich eliminacji
- obserwacja monitoringu
- analiza materiałów archiwalnych CCTV
- nadzór nad systemami
- kontrola przestrzegania porządku publicznego na terenie Nieruchomości
- obsługa poczty elektronicznej
- wsparcie Zarządcy w bieżących działaniach
- prowadzenie stosownej dokumentacji
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Od kandydatów oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
- dobrej organizacji pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
- mile widziana znajomość systemu PPOŻ, BMS, prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- stałą współpracę
- atrakcyjne wynagrodzenie płatne do 10-tego dnia każdego miesiąca
- praca zmianowa w systemie 12h
- niezbędne szkolenia z zakresu obsługi systemów
- szkolenie BHP
- strój służbowy
- elastyczny grafik pracy

  • Praca Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696