Praca na magazynie z UDT
  • Kłobuck
Kłobuck, Kłobuck, Śląskie, Polska
Fallwork
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS:
Poszukujemy magazynierów z UDT do pracy w zakładzie ciastkarskim.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa magazynu wysokiego składowania
- praca ze skanerem magazynowym
- praca na paletach, bez kompletacji
WYMAGANIA:
- uprawnienia UDT na wózek widłowy
- Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub aktualną książeczkę sanepidowską
OFERUJEMY:
- umowę zlecenie (32,50zł brutto/godzina) + dodatek nocny 1zł do każdej godziny
- pełne wsparcie na etapie wdrożenia
- kompetentnego Koordynatora
- pracę 3 zmianową (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku (sporadycznie soboty)
Osoby zainteresowane proszę o SMS o treści KAMYK na nr 795 005 974 lub o przesłanie aplikacji wraz z CV oraz poniższą klauzulą RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

  • Praca Kłobuck
  • Kłobuck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941