Praca na magazynie w jedną zmianę! Od zaraz!
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
Job Impulse
17. 7. 2024

Praca na magazynie w jedną zmianę! Od zaraz! Darmowy dojazd!
Miejsce pracy: Stryków
Co oferujemy:
Wynagrodzenie od 3762,5 zł do 4300 zł brutto/m-c (w zależności od etatu)
Dodatek nocny w wysokości 5,30 zł brutto/h
Elastyczne zmiany do wyboru: 14:00-21:00, 19:30-02:30, 21:45-4:45 od poniedziałku do piątku
Umowę o pracę tymczasową
Bezpłatny dojazd z Łodzi i okolic
Posiłek regeneracyjny
Możliwość skorzystania z karty Multisport za 103 zł
Zadania:
Sortowanie paczek kurierskich
Załadunek/rozładunek dostaw
Proste prace magazynowe oraz obsługa skanera
Praca fizyczna może wymagać dźwigania paczek do 30 kg, dlatego oferta skierowana jest głównie do mężczyzn
Dodatkowe informacje:
Nie wymagamy doświadczenia - jeśli jesteś gotowy podjąć pracę fizyczną, ta oferta jest dla Ciebie!
Zainteresowany?
Zadzwoń już teraz +48 512 505 025!

  • Praca Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544