Praca na magazynie w Głuchowie - DARMOWY TRANSPORT - NOCKI
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
OTTO WORK FORCE
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie i rozmieszczanie towaru w magazynie
  • pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
  • kompletowanie zamówionych produktów i skanowanie ich kodów
  • sortowanie i kontrola jakości zwróconych towarów
  • wspomaganie działu przyjęć czy wysyłki

WYMAGANIA:
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie;
  • oczekujemy chęci do pracy na dłuższy okres w systemie nocnym oraz zaangażowania w realizację standardów pracy.

OFERUJEMY:
  • pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego bezpośredniego zatrudnienia
  • wynagrodzenie zasadnicze 4650 zł brutto / miesiąc + dodatki i premie:
  • gwarantowane 20% dodatku do każdej godziny nocnej (około 850 zł brutto na miesiąc)
  • gwarantowane 70 zł dodatku za każdą noc weekendową (280 zł brutto na miesiąc)
  • premia uznaniowa do 15% – maksymalnie 697 zł brutto na miesiąc,
  • dodatkowa premia za wysokie wyniki do 320 zł brutto na miesiąc
  • pracę na zmianie nocnej (21:45-6:00) 5 dni w tygodniu
  • zatrudnienie w przyjaznym środowisku, wsparcie i pełne wdrożenie do pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy np. w postaci awansu.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Kurier (transport) Piotrków Trybunalski
  • Pracownik na wysokościach Piotrków Trybunalski
  • Specjalista ds. transportu Piotrków Trybunalski
  • Doradca podatkowy w Polsce Piotrków Trybunalski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Piotrków Trybunalski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690