Praca na magazynie! SZYBKI ZAROBEK + bonus za uprawnienia UDT
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, Śląskie, Polska
OTTO Work Force
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zmiany po 8h z możliwością wyrabiania EXTRA płatnych nadgodzin
  • Zajmujesz się kompletowaniem zamówień i układaniem paczek na regałach

WYMAGANIA:
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zatrudniamy BEZ DOŚWIADCZENIA! Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV!

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie: 4400 zł brutto | 5100 zł brutto (dla pracowników z uprawnieniami UDT)
  • Premie: +15% stawki podstawowej miesięcznie
  • Płatny urlop 2 dni w miesiącu
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin (+50% stawki), pracy w weekendy i święta (+200% stawki) i w godzinach nocnych (+20% stawki)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Wsparcie konsultantów OTTO

  • Praca Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064