Praca na magazynie od zaraz! | Oferta pracy z Łodzi | SUPER DODATKI
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień.
  • Obsługa ręcznych skanerów i systemów komputerowych.
  • Rozładunek i załadunek towarów.
  • Sprawdzanie jakości i ilości produktów.
  • Wsparcie przy inwentaryzacji.

WYMAGANIA:

Brak - nie wymagamy doświadczenia i wszystkiego Cię nauczymy!

OFERUJEMY:

Co oferujemy?

  • Atrakcyjna stawka: 28,10 zł brutto/godzina (dla studentów wypłata brutto = netto).
  • Lokalizacja: Łódź
  • Bezpłatny transport: Przystanki na terenie Łodzi (Lutomierska - Zachodnia, Puszkina - Chmielowskiego, Dąbrowskiego - Dw. Łódź Dąbrowa).

Dlaczego warto?

  • Stabilna umowa zlecenie: Idealna elastyczność godzin pracy.
  • Ekstra premie do 400zł i tanie obiady za 1,67 zł.
  • Błyskawiczne wypłaty już po tygodniu pracy.
  • Wsparcie koordynatorów i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Dostęp do pakietu medycznego

Brzmi dobrze? Aplikuj teraz i zacznij zarabiać! Nasz konsultant czeka, żeby Ci pomóc. Praca, pieniądze, spokój – to wszystko znajdziesz u nas!

  • Karta Multisport

  • Praca Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045