Praca na magazynie
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
mbp personalmanagement gmbh
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola stanu towaru na każdym etapie komplementacji zamówienia
  • Praca ze skanerem
  • Wykonywanie zadan zgodnie z wytycznymi
  • Punktualanosc i checi do pracy

WYMAGANIA:
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Gotowosc do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • Praca od zaraz
  • Umowa zawarta na warunkach niemieckich
  • Stawkę 13,5-14 € brutto
  • Dodatek nocny 25% niedzielny 50%
  • Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i transport do pracy (300 € miesiecznie za osobe)
  • Wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Pierwszą umowa na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia)

  • Praca w dobrze zorganizowanej firmie

  • Niemiecką umowę o prace ( pelny pakiet sozialny)

  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Pary pracuja na tej samej zmianie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838