PRACA NA MAGAZYNIE | Świetne zarobki i super bonusy! Czekamy na Ciebie!
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Łódzkie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie towaru na magazynie
  • Praca ze skanerem – kompletacja towaru
  • Załadunek towaru gotowego do transportu
  • Foliowanie palet
  • Obsługa wózka widłowego – unoszącego

WYMAGANIA:

Zaangażowanie i chęci do pracy

OFERUJEMY:
  • cotygodniowe wypłaty,
  • posiłki w 75% opłacone przez pracodawcę,
  • dostęp do opieki medycznej,
  • karta MultiSport,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenie na wózki widłowe,
  • wysoka stawka podstawowa i premia za wyniki do 25%, nawet 1134 zł brutto!
  • przejrzysty harmonogram pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie,
  • możliwość wyrabiania nadgodzin,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • przystanek komunikacji miejskiej bezpośrednio pod miejscem pracy,
  • odzież robocza dostarczana przez OTTO,
  • świąteczne śniadanie/kolacja oraz czekoladowe upominki,
  • wsparcie konsultantów OTTO

  • Praca Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544