Praca na Już! Elastyczne Zatrudnienie dla Studentów i Uczniów w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
26. 8. 2024
Nie podano

Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób na stanowisko: Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczny kontakt z Klientami,
  • Przedstawianie aktualnych ofert,
  • Doradztwo, negocjacje i dobór najlepszych rozwiązań dla Klientów,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • Dostępności podczas wdrożenia (5 dni roboczych),
  • Dyspozycyjności minimum 20 godzin tygodniowo oraz w co najmniej 1-2 soboty w miesiącu,
  • Doskonałej znajomości języka polskiego i dobrej dykcji,
  • Umiejętności prezentowania ofert zgodnie z potrzebami Klientów,
  • Informowania Klientów o nowych usługach i produktach,
  • Odpowiedzialnego podejścia do obowiązków.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie (wypłacane dwa razy w miesiącu):
    28,10 zł brutto (netto dla osób uczących się do 26 rż) plus premie,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pełne wdrożenie przygotowujące do pracy,
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Łodzi.

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 15946.

  • Praca Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544