Praca na Infolinii Linii Lotniczych w Języku Portugalskim
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Armatis
23. 7. 2024

Poszukujemy dynamicznych i komunikatywnych osób na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem portugalskim. Dołącz do naszego zespołu i zadbaj o komfort i satysfakcję naszych klientów!
Jeśli chcesz pracować dla znanych linii lotniczych, rozwijać swoje umiejętności językowe oraz pomagać pasażerom w rozwiązywaniu problemów, to nie czekaj tylko wyślij nam swoje CV!
Zakres obowiązków:
- Odbieranie połączenia telefoniczne od klientów, którzy potrzebują Twojej pomocy,
- Odpisywanie na zapytania klientów poprzez czaty i maile,
- Udzielanie informacji na temat lotów, rezerwacji, bagażu i wielu innych usług, które oferujemy,
- Pomoc w rozwiązywaniu problemów i budowanie pozytywnego wizerunku marki,
- Obsługa reklamacji i współpraca z innymi działami, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi.
Czego oczekujemy:
- Doskonałych umiejętności komunikacyjnych,
- Znajomości języka portugalskiego (B2),
- Dyspozycyjności na minimum 120h miesięcznie,
- Umiejętności pracy pod presją i w szybkim tempie.
- Podstawowej znajomości obsługi komputera i aplikacji biurowych,
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
- Szkolenia wstępne i możliwości rozwoju zawodowego,
- Benefity pracownicze i programy motywacyjne,
- Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
Dołącz do nas i wspieraj naszych klientów, zapewniając im najwyższy standard obsługi!
Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

  • Praca Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584