Praca na 1 zmianę - Rafiniarz / Odlewacz metali nieżelaznych
  • Miasteczko Śląskie
Miasteczko Śląskie, Miasteczko Śląskie, Polska
PowerJobs Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Miejsce pracy: Miasteczko Śląskie

Zadania:

  • praca fizyczna - czyszczenie pieców procesowych;
  • praca przy obsłudze ręcznych narzędzi technologicznych;
  • usuwanie zanieczyszczeń metalicznych z rejonu instalacji procesowej.

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w podwyższonej temperaturze otoczenia;
  • konieczna dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność, chęć do pracy;
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • stawkę z dodatkami do 5500 zł brutto miesięcznie;
  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę (6:00-14:00) ;
  • umowę o pracę na cały etat;
  • komplet odzieży ochronnej - hełm, maskę, przyłbicę, specjalną odzież;
  • darmowy posiłek regeneracyjny;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu na inne stanowiska robocze;
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę już po 3 miesiącach - od tego momentu otrzymasz dodatkowe benefity: wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dofinansowanie kart sportowych, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do leków - nawet do 80%, dofinansowanie wycieczek, wczasy dla pracowników i ich rodzin, pożyczki z kasy zapomogowej, pożyczki mieszkaniowe, kursy językowe, dofinansowanie do studiów, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.

  • Praca Miasteczko Śląskie
  • Miasteczko Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838