Praca magazynowa - pakowanie - I zmiana
  • Pyskowice
Pyskowice, Pyskowice, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Transporcie materiału pomiędzy windą a magazynem oraz produkcją a windą
  • Oklejanie, foliowanie palety
  • Pakowanie opraw oświetleniowych
  • Inne prace magazynowe
  • I zmiana od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub na magazynie (mile widziane)
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwskazań medycznych do podnoszenia paczek

Oferujemy

  • Umowa zlecenie na 3-4 miesiące przez agencje -> po okresie możliwość przejęcia przez firmę
  • Wynagrodzenie miesięczne 4600 zł brutto
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Darmowe ubezpieczenie grupowe
  • Zapewniona woda z dystrybutora oraz miejsce do spożywania posiłków w trakcie przerwy

  • Praca Pyskowice
  • Pyskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192