Praca magazynowa - pakowanie - I zmiana
  • Pyskowice
Pyskowice, Pyskowice, śląskie, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 9. 2024
4 600,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Transporcie materiału pomiędzy windą a magazynem oraz produkcją a windą - Oklejanie, foliowanie palety - Pakowanie opraw oświetleniowych - Inne prace magazynowe - I zmiana od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00
Wymagania stanowiska
- Doświadczenie w pracy na produkcji lub na magazynie (mile widziane) - Zdolności manualne - Umiejętność pracy w zespole - Brak przeciwskazań medycznych do podnoszenia paczek
Oferujemy
- Umowa zlecenie na 3-4 miesiące przez agencje -> po okresie możliwość przejęcia przez firmę - Wynagrodzenie miesięczne 4600 zł brutto - Możliwość podjęcia pracy od zaraz - Darmowe ubezpieczenie grupowe - Zapewniona woda z dystrybutora oraz miejsce do spożywania posiłków w trakcie przerwy

  • Praca Pyskowice
  • Pyskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584