PRACA MAGAZYNOWA - CHŁODNIA - PRACA 11 - 13.06
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Firma GOLDEN SERWIS poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU – PRACA W CHŁODNI w Chorzowie.ZE WZGLĘDU NA SPECYFIKĘ PRACY PREFEROWANI MĘŻCZYŹNIPRACA W DNIACH 11 - 13.06 - GODZINY DO USTALENIAWYNAGRODZENIE ZA PRACĘ PŁATNE W DNIU 19.06.2024r.Ul .Niedźwiedziniec

Obowiązki

  • Pakowanie paczek w chłodni

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz posiadanie własnej odzieży roboczej (kasko - czapki, ciepłe kurtki, kamizelki, buty lub noski do pracy na magazynie)
  • Mile widziane uprawnienie na wózki widłowe
  • Komunikatywność
  • Orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy

  • Stawka godzinowa:
  • 30 zł brutto=netto/h Student/Uczeń
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie płatne 19.06.2024r

  • Więcej informacji pod numerem Tel.: 781 103 106

  • Praca Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692