Praca magazynowa
  • Dawidy
mazowieckie, Dawidy, Mazowieckie, Polska
APC TEMPUS A SP. Z O.O. SP. KOM.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • PRACA PRZY PRODUKCJI / PRACA MAGAZYNOWA
  • Obsługa linii produkcyjnej.

  • Pakowanie wyrobów.

  • Kontrola jakości produktu.

  • Prace porządkowe.

  • Obsługa maszyn produkcyjnych.

  • Przygotowanie surowców/materiałów do produkcji.

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

  • Prace pomocnicze przy produkcji.

  • Przestrzeganie zasad BHP.

  • Kontrola wizualna jakości produktu.

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Sprawność fizyczna.

  • Sumienność i dokładność.

  • Dyspozycyjność.

  • (!) aktualna książeczka lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia.

  • Mile widziane posiadanie uprawnienia UDT.

OFERUJEMY:
  • dofinansowanie do karty FitSport lub FitProfit,

  • ubiezpieczenie NNW,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,

  • stawkę godzinową od 30,00 do 35,00 zł brutto na godzinę

Czas pracy:

  • praca od poniedziałku do piątku (niektóre soboty),

  • gotowość do pracy zmianowej – trzy zmiany (8-godzinne) lub (dwie zmiany 12-godzinne) - w tym zmianę nocne.

    TA PRACA JEST DLA CIEBIE? WYŚLIJ SMS O TREŚCI - DAWIDY oraz IMIĘ NA NUMER

    +48 731 737 888 / +48 535 369 535, ZADZWONIMY DO CIEBIE!

    Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

    Agencja Pracy Czasowej Tempus A

    ul. Meander 15 (okolice metra Natolin)

    02-791 Warszawa

    godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00 - 16.00.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045