Praca magazynier
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
SOFTLAND SP. Z O.O.
6. 8. 2024

Firma handlowo- produkcyjna zatrudni na umowę zlecenie osobę do pracy na magazynie
Zakres obowiązków:
- kontrola ilościowa i jakościowa towaru wydanego do wysyłki
- przygotowanie i pakowanie towaru do wysyłki
- prace porządkowe w obszarze magazynu
- inne prace zlecone przez przełożonego.
Wymagania:
-Znajomość pakietu Office - MsExcell, Outlook
- Orientacja na jakość i bezpieczeństwo pracy oraz na realizację zadań
- Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Chęć uczenia się i poszerzania swoich umiejętności
- Efektywna komunikacja z innymi członkami zespołu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Na przesyłanych aplikacjach prosimy umieszczać klauzulę wg. wzoru:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Softland Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

  • Praca Lublin
  • Magazynier Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567