Praca magazyn, Siewierz, 2 zmiany, dojazd
  • Siewierz
Siewierz, Siewierz, Śląskie, Polska
Pollux People Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Dla Naszego Klienta z terenu Siewierza poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA CIĄGNIKOWEGO, MAGAZYNIER
Zakres obowiązków:
- obsługa wózka ciągnikowego
- ręczne prace magazynowe
- praca ze skanerem
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
Nasze wymagania:
- prawo jazdy kat.B
- umiejętność obsługi skanera
- umiejętność logicznego myślenia
- odpowiedzialność
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- 4500 brutto + do 15% premii
- praca w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
- dofinansowanie do posiłków
-odzież robocza
- Dojazd do miejsca pracy z kierunków: Myszków, Koziegłowy, Zawiercie, Ogrodzieniec, Poręba, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Boguchwałowice)
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Pollux nr 8931
Oferta kierowana jest do osób pełnoletnich
Proszę o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pollux Accountant Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Pollux Accoutant Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych Pollux Accountant Sp. z o. o. z siedzibą w Swidnicy , ul.Hetmańska 14-16 wraz z oddziałami. Pani/Pana dane będą przetwarzane zgodnie z zapisami RODO i nie będą przekazywane osobom trzecim.

  • Praca Siewierz
  • Siewierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055