Praca lotnisko , renowacja samolotów, dojazd
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, śląskie, Polska
AUTO-LUX s.r.o
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca lotnisko Ostrawa, renowacja samolotów, dojazd

Obowiązki

  • Praca manualna przy odnawianiu samolotów. Szlifowanie, oklejanie, przygotowanie podłoża pod malowanie/lakierowanie kadłubów.
  • Praca jest na hali, na wysokościach.
  • Pracujemy w systemie dwuzmianowym, 6 dni pracy ,3 dni wolnego po 10,5h ( w tym 85 min przerwy)

Wymagania

Oferujemy

  • POMOCNIK LAKIERNIKA/SZLIFIERZ
  • w okresie próbnym (pierwsze 3 miesiące) ok 30 tys CZK netto
  • po przepracowaniu pełnych 3 miesięcy- ok 35 tys CZK netto
  • Praca Lakiernika w zależności od umiejętności od 35tys do 40 tys netto

  • Zapewniamy codzienny transport z Jastrzębia-Zdroju i Cieszyna,możliwość zakwaterowania

  • Praca Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567