Praca Kucharz/Kucharka w Przedszkolu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 66 ul. Grójecka 93 02-101 Warszawa
19. 4. 2024

Przedszkole nr 66 w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko Kucharz/ Kucharka.
Wymagania: -wykształcenie zawodowe (gastronomiczne), co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego( preferowane w żywieniu zbiorowym).
Obowiązki:- praca w żywieniu zbiorowym, przygotowywanie posiłków dla dzieci od 3 do 6 lat, dbanie o czystość i higienę na stanowisku pracy.
Oferujemy:- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, jednozmianowy system pracy w godzinach 7-15, trzynasta pensja, pakiet socjalny, atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą serwisu.

  • Praca Warszawa
  • Kucharz Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Kuk (kucharz) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179