Praca Krawiec/Krawcowa
  • Czernica
Czernica, Czernica, Dolnośląskie, Polska
Mariles Home
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Szycie ubrań na miarę zgodnie z wymaganiami klientów,
Wykonywanie poprawek i przeróbek odzieży,
Naprawa uszkodzonej odzieży,
Dbałość o estetykę i jakość wykonania,
Obsługa maszyn do szycia oraz innych narzędzi krawieckich,
Doradzanie klientom w zakresie doboru materiałów i fasonów.
Nasze wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku krawcowej,
Umiejętność pracy z różnymi materiałami i tkaninami,
Znajomość technik krawieckich,
Umiejętność czytania i interpretowania wykrojów,
Dokładność, sumienność i kreatywność,
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
miesięczny tryb wypłaty,
stała podstawa + premia za wyniki,
wolne popołudnia i weekendy (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14)
O nas
Firma Mariles Home z siedzibą w Kamieńcu Wrocławskim poszukuje doświadczonej i zmotywowanej krawcowej do naszego zespołu. Idealny kandydat powinien posiadać umiejętności w zakresie szycia, przeróbek oraz naprawy odzieży, a także wykazywać się precyzją i dbałością o szczegóły.

  • Praca Czernica
  • Czernica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055