PRACA KOORDYNATOR BIURA
  • Milanówek
Milanówek, Milanówek, Mazowieckie, Polska
ANDREA Sp. Jawna
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
-przygotowywanie raportów i analiz
-przygotowywanie dokumentów dla zewnętrznego biura rachunkowego
-wprowadzenie danych do systemu COMARCH OPTIMA
-prowadzenie korespondencji
-współpraca z zagranicznymi kontrahentami
-koordynacja zamówień zarówno do odbiorców jak też do dostawców
Nasze wymagania:
- min. 3- letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów, sprzedaży lub logistyki
- umiejętność opracowywania raportów i analiz
- znajomość programów Ms Office na poziomie min. średniozaawansowanym
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 - KONIECZNE
- mile widziane doświadczenie w pracy z programem COMARCH OPTIMA lub podobnymi programami Oferujemy:
- pracę w rozwojowej firmie
- kontakty międzynarodowe
- ścisłą współpracę z zarządem spółki
- naukę języka angielskiego
- szkolenia

  • Praca Milanówek
  • Milanówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584