Praca jako Operator wózków widłowych z UDT - umowa o prace!
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Team Support Sp.z o.o.
16. 10. 2024

Agencja Pracy HR Team dla jednego ze swoich klientów z branży Automotiv, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: ✔OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Z UPRAWNIENIAMI UDT (I WJO)✔Miejscowość: GLIWICE / TYCHY / KLESZCZÓW ✔Specyfikacja zakładu: AUTOMOTIV - produkcja sprzętu/części do samochodów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Stawka podstawowa: 5100-5300 zł brutto/msc
  • Do 15% premii brutto uznaniowej
  • Premia absencyjna 100 zł brutto
  • System pracy: 3 zmiany po 8h (6-14, 14-22, 22-6)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość nadgodzin w soboty

Oczekiwania:

  • aktualne uprawnienia UDT (jeżeli na UDT nie ma podanej daty ważności, taki dokument od początku 2024 jest nie ważny)
  • doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych – test na zakładzie przed zatrudnieniem
  • doświadczenie zarówno w obsłudze wózków bocznych jak i czołowych
  • doświadczenie w pracy na paletach tzw: "RAKI" (konstrukcje metalowe, wys. 120; szer. 245; dł. 80; 100 kg)
  • wraz z CV proszę przesłać plakietkę z uprawnieniami z widoczną datą ważności

Obowiązki:

  • Praca na magazynie – załadunek, rozładunek
  • Kompletacja zamówień
  • Obsługa wózka widłowego (czołowy – elektryczny)
  • Prace fizyczne na magazynie: skaner, kompletacja towaru, itd.

  • Praca Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662