Praca jako Operator wózka widłowego - stabilna praca od zaraz!
  • Osiek
Osiek, Osiek, małopolskie, Polska
Team Support Sp.z o.o.
17. 10. 2024

Agencja Pracy HR Team dla jednego ze swoich klientów z branży Automotiv, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: ✔OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Z UPRAWNIENIAMI UDT ✔Miejscowość: OSIEK (pod Olkuszem, woj. Małopolskie) ✔Charakterystyka zakładu: Polska firma zajmująca się obróbką plastyczną metali/blach wykorzystywanych w branży automotiv.

Obowiązki

  • Rozładunki i załadunki materiałów, detali, opakowań;
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Kontrola stanów magazynowych;
  • Wykonywanie prac związanych z prowadzeniem dokumentacji magazynowej;

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT - warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Dyspozycyjność
  • Wymagane CV

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: zależnie od doświadczenia
  • System pracy: 2 zmiany po 8h (6-14, 14-22)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Premie świąteczne

  • Praca Osiek
  • Operator Osiek Jasielski
  • Operator Osiek Mały
  • Operator Osiek
  • Operator maszyn Osiek
  • Operator maszyn Osiek Mały
  • Operator maszyn Osiek Jasielski
  • Osiek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662