Praca - Informatyk
  • Przemyśl
Przemyśl, Przemyśl, Podkarpackie, Polska
Hensfort Sp. z o.o.
29. 5. 2024

HENSFORT Sp. z o.o. jest jednym z wiodących polskich producentów okien PVC i okien aluminiowych.
Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:
Informatyka
Miejsce pracy: Przemyśl
Zakres obowiązków:
Dbałość o poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz pozostałego sprzętu teleinformatycznego,
Nadzór, konfiguracja i zarządzanie pracą sieciowych urządzeń,
Nadzór, konfiguracja i zarządzanie urządzeniami zabezpieczającymi pracę całego systemu,
Nadzór, konserwacja i usuwanie usterek i problemów stanowisk roboczych i urządzeń peryferyjnych oraz sieci LAN,
Rejestracja oraz rozliczanie zakupionego sprzętu i oprogramowania,
Udział w projektach IT.
Oczekujemy:
Bardzo dobrą znajomość systemów operacyjnych Windows 10, programów MS Office, a także sprzętu komputerowego,
Umiejętność wykonania poleceń w sieci LAN/WAN, TCP/IP,
Posiadanie znajomości technologii bezprzewodowych,
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów,
Zdolności do pracy pod presją czasu,
Wykształcenie średnie, preferowane wyższe (kierunek - informatyka lub pokrewny),
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność analitycznego myślenia,
Obowiązkowość, dyspozycyjność,
Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,
Mile widziane: podstawy programowania, znajomość SQL, prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Umowę o pracę, wynagrodzenie na czas,
Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na @
W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.hensfort.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  • Praca Przemyśl
  • Przemyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055