Praca Holandia – czyszczenie maszyn budowlanych - od zaraz!
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
7. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czyszczenie maszyn budowlanych przy użyciu specjalnego sprzętu
  • praca w zależności od maszyny - indywidualna lub zespołowa :)

WYMAGANIA:
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (warunek konieczny)

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód

  • gotowość do pracy w zespole

  • motywacji oraz zaangażowania

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne zarobki - stawka podstawowa 14,25 euro brutto / h + 8,33% dodatku holiday money (wypłacany co miesiąc)

  • zwrot za dojazdy do pracy - 0,23 euro / km

  • w pełni wyposażone mieszkania z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz standardem SFN - za jedynie 107 euro tygodniowo

  • umowę o pracę z polskim pracodawcą DSV, zarobki w EUR lub ZŁ - Ty wybierasz !

  • gwarancję godzin (min. 160 godzin miesięcznie)

  • praca od poniedziałku do piątku na jedną stałą zmianę (7:30-16:30)

  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

  • firmową odzież i obuwie

  • pracę na dłużej oraz możliwości rozwoju

  • dodatek do 100 euro za osobę, jeśli po zatrudnieniu polecisz nas swoim znajomym :)

  • naszą opiekę przez cały okres zatrudnienia - z każdym problemem możesz do nas zadzwonić - chętnie pomożemy :)

OCZEKUJEMY:

  • Praca opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532