Praca handlowiec - sales manager/przedstawiciel handlowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Rotatech Polska Sp. z o. o.
8. 10. 2024

Rotatech Polska Sp. z o. o. jest drukarnią etykiet stosowanych przez firmy w procesach produkcji do znakowanie towaru, magazynowania i logistyce. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz wysokie standardy obsługi.
Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Jesteś zadowolony, gdy możesz samodzielnie planować swoją pracę a uzyskany wynik zależy od Ciebie? Uważasz, że sprawdzisz się w grupie energicznych ludzi, którzy angażują się w swoją pracę?
Jeśli tak, to pasujesz do naszego zespołu!
Do naszego obecnego zespołu poszukujemy
kandydata na stanowisko
HANDLOWIEC
(praca w siedzibie firmy we Wrocławiu + wyjazdy do klientów na terenie całej Polski)
Miejsce pracy: Wrocław
Główne zadania Handlowca
•aktywne pozyskiwanie nowych klientów
•bieżąca obsługa obecnych klientów firmy
•przygotowywanie ofert handlowych
•nadzór nad terminowym spływem należności
•prowadzenie dokumentacji służbowej i raportowanie
Kogo szukamy?
•osób z wykształceniem minimum średnim lub wyższym
•pracowitych, odpowiedzialnych, inteligentnych i komunikatywnych
•umiejących pracować i myśleć samodzielnie
•dobrze radzących sobie z komputerem (Word, Excel, Outlook, CRM)
•posiadających prawo jazdy kategorii B
•zamieszkałych we Wrocławiu lub w okolicach
•osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
Co oferujemy?
•zatrudnienie na umowę o pracę
•przygotowanie do pracy (szkolenia)
•niezbędne narzędzia pracy, nowy samochód, laptop, komórka
•atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja od zrealizowanej sprzedaży
•dla osób z doświadczeniem branżowym oraz portfelem klientów oferujemy możliwość indywidualnego kształtowania warunków pracy i wyższego wynagrodzenia
Prosimy nadsyłać dokumenty aplikacyjne zawierające list motywacyjny oraz CV.

  • Praca Wrocław
  • Handlowiec Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190