Praca -> Operator maszyn produkcyjnych
  • Drezdenko
Drezdenko, Drezdenko, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Posiadasz doświadczenie produkcyjne jako operator maszyn?

Zależy Ci na stabilnej pracy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i awansów finansowych?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK nie wahaj się i APLIKUJ już dziś!

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze linii produkcyjnej
  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • dokładności, rzetelności, uczciwości

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • profesjonalny system szkoleń
  • poukładane procesy produkcyjne

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań tekturowych
  • kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w standardach jakościowych
  • ustawianie/przezbrajanie maszyn, dbanie o ich stan techniczny i prawidłowe użytkowanie
  • współpraca z działem technicznym w realizacji przeglądów technicznych

  • Praca Drezdenko
  • Operator maszyn Drezdenko
  • Operator Drezdenko
  • Drezdenko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448