Praca fizjoterapeuta Sosnowiec
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Wioletta Dunajewska
7. 3. 2024

W związku z rozwojem gabinet rehabilitacyjny w Sosnowcu poszukuje terapeuty do pracy z dorosłymi.
Praca jako dodatkowa z elastycznym grafikiem, wynagrodzenie i forma zatrudnienia umowa zlecenie lub b2b
Twój zakres obowiązków:
-Prowadzenie sesji fizjoterapeutycznych ,
-Terapia obejmuje ćwiczenia, terapię manualną, techniki rozluźniające, kinezyterapię i inne formy interwencji,
-Monitorowanie postępu rehabilitacji pacjentów i dostosowywanie programów terapeutycznych w zależności od potrzeb,
-Prowadzenie dokumentacji medycznej
Nasze wymagania:
-Wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii,
-Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty,
-Umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych z pacjentami,
-Stosowanie wysokich standardów etycznych w pracy
CV prosimy wysyłać na adres mejlowy @
wioladunajewska małpa Gmail.com
Jeśli nie odbieram telefonów proszę o sms

  • Praca Sosnowiec
  • Fizjoterapeuta Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293