Praca Elektryk - w Utrzymaniu Ruchu
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
QSense
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
* Analiza problemów technicznych,
* Diagnozowanie i usuwanie awarii,
* Przeprowadzanie przeglądów oraz napraw,
* Przygotowywanie specyfikacji technicznych,
* Prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii i napraw,
Oczekujmy :
* Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
* Uprawnienia SEP Gr I-„E” do 1kV,
* Znajomość instalacji elektrycznych, mechaniki przemysłowej i automatyki,
* Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji,
* Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
* Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
Oferujemy :
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
* Gwarancję stabilnej pracy,
* Możliwość rozwoju zawodowego,
* Opieka medyczna Luxmed,
* Karta Multisport,
* Program Poleceń Pracowniczych,
Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, tej oraz przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  • Praca Legnica
  • Pracownik utrzymania ruchu Legnica
  • Elektryk Legnica
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Legnica
  • Doradca podatkowy w Polsce Legnica
  • Pracownicy uczelni w Polsce Legnica
  • Technik elektryk Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080