PRACA ELEKTRYK / ELEKTROMONTER
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
LAVA Wanny Termalne
27. 4. 2024

Firma LAVA zatrudni pracownika na stanowisko Elektryk / Elektromonter do pracy w firmie produkującej wanny termalne.
Zakres obowiązków:
Montaż i demontaż instalacji elektrycznych w wannach termalnych
Podłączanie i konfigurowanie urządzeń elektrycznych
Wykonywanie drobnych napraw instalacji elektrycznych
Przeprowadzanie okresowych przeglądów instalacji elektrycznych
Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy na stanowisku
Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
Wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryczne) lub minimum rok doświadczenia w zawodzie elektryka
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Dokładność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w miłej atmosferze
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Czas pracy: od poniedziałku do piątku
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres email: @ @
W tytule wiadomości prosimy wpisać "Elektryk / Elektromonter".
Dodatkowe informacje:
Praca w firmie produkującej wanny termalne to ciekawa i dynamiczna praca, która daje możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z nowoczesnymi technologiami.
Zapewniamy szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie.
Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną i masz doświadczenie w pracy jako elektryk, to zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Nowy Sącz
  • Elektryk Nowy Sącz
  • Elektromonter Nowy Sącz
  • Technik elektryk Nowy Sącz
  • Elektromonter pomiarów Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570