Praca - Elektryk do przyuczenia
  • Kraków
praca - Elektryk do przyuczenia
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
ArcelorMittal Poland S.A.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przegląd, remont, usuwanie awarii i usterek urządzeń elektrycznych,
  • zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń,
  • rejestrowanie danych o przestojach i pozostałych pracach,
  • współpraca z pracownikami zespołu technicznego oraz produkcji.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. zawodowe elektryczne lub pokrewne,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • rozwój i szkolenia,
  • opiekę medyczną,
  • fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, bilety do kina itp.),
  • firmowe przedszkole,
  • posiłki w firmowej stołówce,
  • dodatkowy dzień wolny (4. maja to nasze święto - Dzień Hutnika),

  • Praca Kraków
  • Elektryk Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696