Praca dorywcza. Serwis wentylacji - nocki - Kraków.
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Firma ATC
5. 3. 2024

Firma ATC Poszukuje osoby do pracy dorywczej na stanowisko serwisanta wentylacji. Jeśli jesteś osobą sumienną, nie boisz się pracy w nocy i masz chwilę czasu parę razy w miesiącu, to ta oferta jest dla Ciebie!
Opis stanowiska:
-Wykonywanie prac serwisowych związanych z wentylacją
-Diagnozowanie i naprawa usterek
Godziny pracy: Prace nocne, parę razy w miesiącu, zgodnie z ustaleniami z pracodawcą.
Lokalizacja: Kraków
Umowa: Umowa zlecenie
Wymagania:
-Doświadczenie w pracy przy serwisie wentylacji mile widziane, ale niekonieczne (zainteresowanym zapewniamy szkolenie)
-Sumienność i dokładność w wykonywanych zadaniach
-Gotowość do pracy nocnej oraz elastyczne podejście do grafiku pracy
Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem 573068662.
Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i współpracy!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570