Praca Dodatkowa W Pyszne Pl - Do 6000 Zł/Mies, Start W Tydzień
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
City Drive
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Co będzie należało do Twoich głównych zadań? Dostarczanie posiłków od najlepszych restauracji prosto do drzwi klientów. Korzystanie z nowoczesnej aplikacji, która pomoże Ci efektywnie zarządzać trasami i zamówieniami. WYMAGANIA: Ukończone 18 lat. Dyspozycyjność minimum 40h miesięcznie i min. 3 godziny w wybranych dniach. Podstawowa znajomość języka polskiego. Umiejętność jazdy rowerem lub prawo jazdy (skuter/samochód). Nie musisz nam wysyłać CV Wystarczy, że wypełnisz nasz szybki formularz online. OFERUJEMY: Gwarantowana stawka 28,10 zł/h – zarabiasz nawet wtedy, gdy czekasz na kolejne zlecenie Napiwki od klientów – zarówno te w gotówce, jak i te przekazywane elektronicznie przez aplikację. Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 5,50 zł za każde zamówienie, gdy korzystasz z własnego samochodu. Elastyczny grafik – pracujesz, kiedy chcesz i ile chcesz, dostosowując czas do swoich potrzeb. Pełne wyposażenie bez opłat – otrzymasz darmowy plecak i odzież sezonową. Szybki start – możesz zacząć pracę w ciągu kilku dni. Bonusy za większą liczbę dostaw - im więcej dostarczysz, tym więcej zarobisz. Bonusy za polecenia znajomych do pracy jako kurier Pyszne Dostaniesz 200 zł za każde polecenie - nie ma limitu, polecaj jak najwięcej znajomych ; ) Atrakcyjne benefity – karta sportowa, ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna. Dodatkowy miesięczny dodatek – dostaniesz zwrot kosztów związanych z korzystaniem z własnego telefonu - 25 zł brutto

  • Praca Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836