Praca dodatkowa tylko w soboty !!!
  • 80-180 Kowale
pomorskie, 80-180 Kowale , pomorskie, Polska
Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK POMOCNICZY MAGAZYNIERA / KOWALE ul.Starowiejska

  • umowa ZLECENIE ze wszystkimi składkami ZUS
  • stawka za godziny dzienne - 29 zł/h BRUTTO, za godziny nocne - 37,70 zł/h BRUTTO
  • Start pracy od  21.09.2024 w godzinach od 03:00/04:00 do 10:00/11:00 w każdą sobotę
  • z racji na ciężar paczek tylko Panowie !!!

Wymagania

Zakres zadań:

  • Praca fizyczna, magazynowa
  • Sortowanie przesyłek oraz skanowanie
  • Ręczne rozładunki oraz załadunki transportów

Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584