Praca dodatkowa, kierowca kat B
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Dariusz
30. 8. 2024

Zlecę pracę dorywczą, dodatkową. Od 3 do 4 godzin dziennie w godzinach popołudniowych. Kurier paletowy, odbiór towaru na paletach i dostarczenie do magazynu.
Fajna praca jeżeli ktoś chce sobie dorobić poza głównym źródłem dochodu. Umowa zlecenia, samozatrudnienie. W każdy dzień roboczy lub w wybrane dni, Do ustalenia indywidualnie.
Mile widziani strażacy, sprawni emeryci i wszyscy inni ambitni, którzy chcą sobie dorobić.
Obowiązki: Praca w godzinach popołudniowych 15-18 Realizacja zamówień i dostarczanie towarów. Załadunek i rozładunek towarów. Utrzymanie pojazdu firmowego w dobrym stanie. Praca w elastycznych godzinach.
Wymagania: Prawo jazdy kat B. Zaangażowanie i sumienność. Doświadczenie na podobnym stanowisku, auto dostawcze typu kontener/plandeka. Zaświadczenie o niekaralności na dalszym etapie. Dobra organizacja pracy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kat Bielsko-Biała
  • Kierowca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536