Praca dodatkowa
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Allfinanz
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy
Dołącz do naszego zespołu w Obsłudze Klienta i zacznij zarabiać już teraz!
Jeśli jesteś osobą komunikatywną i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze klienta, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy możliwość pracy dodatkowej lub stałej z elastycznymi godzinami – dostosowanej do Twoich potrzeb.
Co oferujemy?
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników,
• Elastyczne godziny pracy – idealne dla osób szukających pracy
dodatkowej lub chcących połączyć ją ze studiami,
• Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze
klienta,
• Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.
Kogo szukamy?
• Osób komunikatywnych i pozytywnie nastawionych,
• Z umiejętnością szybkiego przyswajania informacji,
• Chcących zapewnić najwyższy poziom obsługi naszym klientom,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, ale nie jest to
warunek konieczny – wszystkiego Cię nauczymy!
* niekaralność oraz min. wykształcenie średnie
Zadania:
• Prowadzenie rozmów telefonicznych,
• Pomoc klientom i udzielanie informacji o produktach/usługach,
• Obsługa Klienta
• Rozwiązywanie problemów i dbanie o zadowolenie klientów.
Nie czekaj, zgłoś się już teraz! Wyślij swoje CV
Dołącz do nas i zarabiaj w obsłudze klienta!

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087