Praca dla uczniów szkoły policealnej | Aplikuj
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Unique People Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group

Jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

Twoje obowiązki:

  • Telefoniczna obsługa Klienta na infolinii obsługowo-sprzedażowej,
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Dbanie o wizerunek firmy,
  • Odpisywanie na wiadomości Klientów.

Oczekiwania:

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,
  • Odpowiedzialność, dokładność, chęć stałego doskonalenia się,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Chęć dłuższej współpracy,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od czerwca.

Oferujemy:

  • Stawkę 27,70 zł brutto - dla studentów lub uczniów jest to kasa 'na rękę' za każdą godzinę pracy,
  • Konkurencyjny rynkowo system prowizyjny i motywacyjny,
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie,
  • Nowe kwalifikacje i rozwój w ramach szkoleń, coachingów i warsztatów,
  • Możliwość awansowania w strukturach firmy,
  • Salkę relaksu, darmową wodę, kawę i owoce,
  • Karty rabatowe do znanych miejsc w Rzeszowie,
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Rzeszów
  • Dyrektor szkoły Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479