Praca dla studentów - pakowanie wypieków - 4-5 listopada
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service S. A.
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy

osób do pakowania wypieków w Poznaniu

Opis stanowiska:

  • pakowanie wypieków do ozdobnych opakowań,

  • przyklejanie etykiet.

Wymagania:

  • statusu studenta / ucznia,

  • chęci do pracy i zaangażowania.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 28,10 zł/h brutto (dla studentów i uczniów brutto=netto, czyli na rękę),

  • pracę w dniach 4-5 listopada w godz. 8:00 - 16:00,

  • umowę zlecenie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662