Praca dla studentów! Obsługa klienta z j.niemieckim w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
6. 8. 2024
Nie podano

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej firmy w branży Call i Contact Center w Polsce.

Jeśli jesteś otwarty, szybko się uczysz i chcesz bez problemów łączyć pracę z nauką oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradcy klienta z językiem niemieckim.

Zadania:

  • Odbieranie połączeń przychodzących w j.niemieckim,
  • Korespondencja mailowa w j.niemieckim,
  • Procesowanie reklamacji oraz zwrotów,
  • Udzielanie informacji o dostępnych produktach i aktualnych promocjach,
  • Udzielanie informacji o zamówieniach.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2,
  • wysoka kultura osobista oraz przyjazne nastawienie do Klientów,
  • dyspozycyjność minimum 25 godzin w tygodniu, część naszych pracowników bez problemu łączy pracę w CCIG ze studiami lub swoim hobby,
  • znajomość podstawowych programów komputerowych,
  • dostępność do pracy od września.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej!
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie za zrealizowane zadania,
  • elastyczny grafik oraz indywidualne podejście,
  • pracę od poniedziałku do piątku - z możliwością dodatkowych zmian w sobotę,
  • otwartą ścieżkę rozwoju i awansu w strukturze CCIG Group,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Nie czekaj! Aplikuj i już teraz rozpocznij przygodę z największym Call Center w Polsce!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536