Praca dla Studentów i Uczniów - infolinia projekt energetyczny.
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
Dodano
08.08.2024
Numer referencyjny
17459_15269

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zgłoszeń i udzielanie szczegółowych, informacji oraz kierowanie klientów przez dalszy proces,
  • Przyjmowanie zgłoszeń technicznych dotyczących energii,
  • Obsługa pogotowia energetycznego-w wyjątkowych sytuacjach.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność podczas wdrożenia przygotowującego do pracy (8 dni roboczych 9:00-15:00),
  • Dyspozycyjność min. 25h w tygodniu w godzinach 8-16 (możliwość pracy na cały etat),
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i dobra dykcja,
  • Odpowiedzialne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawowa stawka 28,10 zł brutto (netto dla studentów przed 26 rż) plus premie,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Kompleksowe wdrożenie przygotowujące do pracy,
  • Pracę w biurze w centrum Łodzi.

    Nie wymagamy doświadczenia!

    Wdrożenie wstępne zapewni Ci pełne przygotowanie do pracy.

    Liczy się dla nas Twój entuzjazm i pozytywna energia!

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla swojego klienta CCIG Group.

    Dołącz do nas już dziś!

Poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób na stanowisko:

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta.

  • Praca Łódź
  • Certyfikator energetyczny Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544