Praca dla studentów - blisko Twojej uczelni w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
28. 9. 2024
2810 - 6000zł

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydatów na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta.

Jesteś studentem?

Nie masz lub masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Potrzebujesz regularnego dostępu do gotówki? Zostań Telefonicznym Doradcą Klienta.

Twoje zadania:

  • Obsługa infolinii sprzedażowej sieci Orange,
  • Dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach,
  • Przedłużanie umów z abonentami.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność: pon.-pt. w godzinach 8:00 - 21:00, sob. 9:00-18:00 (w ramach tych godzin grafik jest elastyczny i ustalany indywidualnie),
  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
  • Profesjonalny onboarding,
  • Stawkę godzinową 28,10 zł brutto,
  • Oprócz stawki gwarantowanej - prowizję oraz premie za wyniki, związane z zadaniami na danym projekcie,
  • Bieżące wsparcie przełożonego i trenera,
  • Brak dress code'u,
  • Owoce dwa razy w tygodniu,
  • Dostęp do firmowej karty rabatowej, która oferuje zniżki na produkty i usługi w 13 miastach.

Dołączysz do zespołu, który tworzą ludzie tacy jak Ty - młodzi, energiczni, gotowi na nowe wyzwania. Szybko się zgracie i zdobędziesz nowych przyjaciół. Możesz też przyjść do nas ze swoimi znajomymi - będzie Wam raźniej!

  • Praca Kielce
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kielce
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kielce
  • Doradca podatkowy w Polsce Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392