Praca dla studenta ze znajomością języka angielskiego w CAN4MED
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
CAN4MED
23. 5. 2024
Nie podano

Poszukujemy zaangażowanej osoby, która jest zmotywowana do pracy na innowacyjnym rynku.

 Twój zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu i aktualizowaniu prezentacji
  • Podstawowa obróbka baz danych
  • Strukturyzowanie tekstów
  • Kontakt z klientami

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • Status studenta (nauki przyrodnicze, administracja biznesowa etc.)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętności organizacyjne oraz dokładny i uporządkowany sposób pracy
  • Niezawodność i elastyczność
  • Szybkie rozumienie, umiejętność pracy z własnej inicjatywy, zaangażowanie
  • Zainteresowanie badaniami metodyczno-naukowymi
  • Zrozumienie złożonych kwestii medycznych i naukowych

 Oferujemy:

  • Interesująca praca na styku nauki i przemysłu
  • Ekscytujące wyzwanie zawodowe
  • 20h miesięcznie
  • Wynagrodzenie 15 euro/h

  • Praca Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509