Praca dla studenta! - Nowy projekt w CCIG! w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
3. 6. 2024
Nie podano

Unique People Sp. z o.o., agencja zatrudnienia wpisana do rejestru pod nr 15946, poszukuje dla swojego Klienta CCIG Group osób na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta.

CCIG Group to lider w branży contact center w Polsce. Naszą misją jest efektywna, wielokanałowa komunikacja biznesowa, realizowana przez zespół profesjonalistów. Stawiamy na nowoczesne technologie, elastyczne procesy i kreatywność. Dołącz do największej grupy call center w kraju i rozwijaj się razem z nami!

Twoje przyszłe zadania:

  • Kontakt telefoniczny z naszymi stałymi Klientami, którym kończy się umowa,
  • Prezentowanie aktualnych ofert i doradzanie najlepszych rozwiązań,
  • Negocjowanie warunków i przedłużanie umów,
  • Umawianie ponownego kontaktu w celu podpisania umowy oraz odpowiadanie na pytania w ramach callbacków,
  • Realizacja celów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność minimum 25 godzin tygodniowo,
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • Odpowiedzialne podejście do pracy i powierzonych obowiązków,
  • Uśmiech i pozytywne nastawienie :)

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową 27,70 zł brutto + prowizje za sprzedaż,
  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy,
  • Elastyczny grafik umożliwiający połączenie pracy z nauką i innymi obowiązkami,
  • Otwartą ścieżkę rozwoju i awansu w strukturze firmy,
  • Opiekę profesjonalnych szkoleniowców oraz managerów,
  • Świetną atmosferę w pracy.

Godziny pracy projektu:

  • Poniedziałek - Piątek: 9:30 - 19:30
  • Sobota: 10:00 - 18:00

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wysyłaj swoje CV już teraz i oczekuj na telefon z działu HR!

  • Praca Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055