Praca dla studenta/ki: Wsparcie Działu Kadr Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
8. 9. 2024

Dołącz do naszego zespołu w pracy o charakterze administracyjno-biurowym (pomoc w Dziale Kadr).

Nie wymagamy doświadczenia.

Do aplikowania zachęcamy także studentów!

Twoje zadania to między innymi:

  • dbanie o przygotowanie i sprawny obieg dokumentacji
  • obsługa urządzeń biurowych
  • wsparcie w bieżących zadaniach Działu Kadr

Zapewnimy Ci:

  • wynagrodzenie: 28,10 brutto/godzina (do wypracowania 80-120 godz./miesiąc)
  • umowę zlecenia
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • pracę stacjonarną w biurze (Łódź Górna)
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość przystąpienia do wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach
  • dostęp do platformy pracowniczej NAIS, gdzie Pracownicy Seris Konsalnet mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek na bilety do kina, teatru

Nasze oczekiwania:

  • dostępność do pracy od poniedziałku do piątku między 08:00, a 16:00 (dokładne godziny pracy do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej, możliwość pracy np. po 4 godziny/dzień w podanym przedziale czasowym)
  • zainteresowanie tematyką kadrową
  • mile widziany status studenta
  • niekaralność

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania przez formularz zgłoszeniowy (prosimy o podanie preferowanej dyspozycyjności do pracy).

Nie zwlekaj - wyślij CV już dziś i dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536