Praca dla Studenta – Dział e-PR
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
WhitePress
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie list kontaktów i zarządzanie bazą danych;

  • Pisanie szablonów oraz indywidualnych wiadomości do właścicieli stron, redaktorów i instytucji;

  • Obsługa narzędzi AI, w tym ChatGPT, w zakresie kreowania treści;

  • Nawiązywanie relacji i prowadzenie rozmów dotyczących warunków współpracy (także telefonicznie);

  • Śledzenie postępów kampanii, mierzenie wyników i przygotowywanie raportów.

WYMAGANIA:
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego – poprawność stylistyczna i ortograficzna to podstawa;

  • Dokładności i systematyczności w realizacji zadań;

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i łatwości w komunikacji;

  • Aktywnego statusu studenta. Mile widziane kierunki: komunikacja, marketing, public relations, dziennikarstwo, filologia polska, medioznawstwo.

OFERUJEMY:
  • Korzystne wynagrodzenie w ramach umowy zlecenia, dostosowane do Twoich umiejętności i zakresu obowiązków;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dziale e-PR;

  • Pracę z najnowszymi narzędziami, w tym AI (ChatGPT);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nawiązania wartościowych kontaktów;

  • Codzienne darmowe śniadania, aby zacząć dzień z energią i uśmiechem;

  • Świeże owoce i warzywa dostępne w biurze oraz nieograniczony dostęp do świeżo mielonej kawy;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu z kreatywnym nastawieniem.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. e-commerce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584