Praca dla Stolarza / Cieśli Szalunkowego w Betoniarni
  • Kwidzyn
Kwidzyn, Kwidzyn, pomorskie, Polska
Wackler Personal-Service GmbH
1. 4. 2024

Dla naszego Klienta w okolicy Berlina, poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarza.wyslij CV na adres: lub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80

2024/02

Obowiązki

  • wykonywanie zleconych prac Ciesielskich/Stolarskich

Wymagania

  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód
  • Umiejetnosc czytania rysunku technicznego
  • Przygotowywanie elementów konstrukcyjnych / Szalunki

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 14,50-16 EUR brutto / godzinę + 40EUR nieopodatkowanej diety dziennej
  • Niemiecka umowe o Prace na czas nieokreslony
  • zakwaterowanie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie Polskich koordynatorow

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Kwidzyn
  • Cieśla Kwidzyn
  • Stolarz Kwidzyn
  • Kwidzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782